Hakkımızda

 

         2M Mühendislik İmalat Sanayi LTD ŞTİ. 1997 yılında ANKARA da plastik enjeksiyon kalıp imalatı yaparak üretim faaliyetine başlamıştır. 2M kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim içerisinde olmuştur.2M ülke ihtiyaçları ve dış taleplere uygun olarak yatırımlarına devam etmekte ve ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

 

         Bu gün Ankara Ostim İvedik Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 5000m² alan ile yaklaşık 150 çeşit malın üretimini yapmaktadır.

 

         2M Mühendislik temel olarak iki konu ile ilgilenmektedir. Trafik güvenlik malzemeleri ve Eğitim araçları (laboratuar malzemeleri ve fizik kimya biyoloji deney araçları).

 

         Karayolu güvenlik malzemeleri solar yol butonları ve reflektif yol butonları, uyarı ışıkları, beton bariyer, tüneller için kablolu yada kablosuz yol butonları, LED’li trafik levhaları LED’li solar enerjili yol dikmeleri, sokak ve cadde aydınlatma ve süslemeleri ile solar ev sistemleri, park ve bahçe aydınlatmaları ve solar su ısıtma sistemleri konusunda müşterilerine alternatifler sunmaktadır.

 

         Eğitim araçları ve laboratuar malzemeleri konusunda en büyük tedarikçilerinden biridir. Halen üretimini yaptığımız deney araçları dünyanın bir çok ülkesinde kullanılmaktadır. Bu konuda her geçen gün yeni ürünlerle sektöre katkı sağlamanın gayreti içerisindeyiz.